אנימציה רפואית מתקדמת בתלת מימד

MVRshowreel
Publishing Discover

סרטון אנימציה משכנע

אנו יוצרים סרטונים שהופכים מידע מורכב לאנימציות חזקות, באופן ברור, חכם ומשכנע.

הסרטים שלנו גורמים לאפשרויות חדשות ומדהימות להתקדם.


איתן רז / מייסד ומנכ”ל

בעולם שהולך ונהיה יותר ויותר מהיר, כל חברת סארט-אפ, במיוחד בחיתוליה, חייבת ארגז כלים שיכיל את אמצעי השכנוע החזקים ביותר.
כאשר הרעיון קיים וכבר יש כיוון, אפילו אם לא כל הקצוות תפורים, זה הזמן הנכון להשקיע בסרטון אנימציה. סרטון אנימציה משכנע הינו כלי פרזנטציה חזק ביותר שמשקיעים ובעלי דעה מצפים לראות בתחילת כל פגישה.
אנימציה בתלת ממד מסוגלת ליצור באופן וירטואלי, עולם ומלואו ומציאות שבה המוצר שלכם יוצר את ההבדל. סרטון הצגת המוצר והפוטנציאל העסקי הטמון בו בצורה קצרה, עניינית, ממוקדת ואטרקטיבית, ללא ספק מסוגל להציג את חברתכם בגאווה מול משקיעים, לאפשר להם להכיר את המוצר ואת פריצת הדרך שהוא מציע במהירות וביעילות.
חברת MVR מפתחת סרטוני אנימציה להצגת מוצר כבר קרוב ל:20 שנה וחיה את הנושא לעומקו.

בתהליך מובנה של למידת תכונות המוצר ויחודיותו, ובתקשורת רציפה עם הלקוח, אנחנו כותבים תסריט שמתמקד בצורך במוצר ובהצגת פעולתו באמצעות המחשה ויזואלית וורבאלית.
על סמך התסריט, אנחנו בונים ומתאימים את המודלים התלת ממדיים, יוצרים סביבות מתאימות ורקעים, ומתחילים לתזמן את הנעת האלמנטים בעולם הוירטואלי שיצרנו.
תהליך העבודה
כבר מהגירסא הראשונית של הסרטון, שמורכבת ברובה מאלמנטים “מצייני מקום” (place holders) ניתן להבין את הכיוון הכללי כדי לייצר את האימפקט הרצוי.
השלב הבא הוא מתן הטקסטורות הנכונות למודלים, הצבת תאורות והצללות,והנפשה. השלב האחרון הוא עיצוב, עריכה, הוספת אפקטים ויזואלים, הקלטת קריינות ומיקס.
סרטון טוב הבנוי נכון הוא כלי הפרזנטציה האופטימלי להשגת המטרה.

עוד אודותינו

לקוחות

Connect with us

צור קשר